+ پاسخ به مبحث
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج 11 تا 19 از 19

مبحث: غذا هایی با پخت سریع

مدیر گیگاسیتی
    29,348 امتیاز ، سطح 41
    79% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 302
    3.0% فعالیت
    دستاورد ها:
    SocialRecommendation First ClassVeteranTagger First ClassOverdrive
    نماد alexjon
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    گيپا
    188,661
    پس انداز
    980
    سطح
    41
    تشكرها
    1,953
    1,469 بار در 1,002 پست از اين كاربر تشكر شده

به نظر شما این پست مفید است؟ بله | خیر

آگهی تبلیغات (برای حمایت از گیگاپارس)
    مواد لازم:سبزي خرد شده (تره، جعفري، گشنيز)‌ 2 پيمانه، ماست چكيده و سفت: 1 پيمانه، تخم‌مرغ: 2 عدد، كره: 50 گرم، نمك، فلفل، ادويه: مقداري، مغز گردو: 1000 گرم
    طرز تهيه: سبزي را در ظرفي بريزيد. آن را با نمك، فلفل و ادويه مخلوط كنيد. تخم‌مرغ‌ها را در ظرفي جداگانه بشكنيد و وقتي از سلامت آن اطمينان پيدا كرديد، آن را به سبزي افزوده و همه را خوب باهم مخلوط كنيد. كره را در تابه بريزيد. مقدار كره بايد خيلي كم باشد. فقط در حدي كه كمي كف تابه چرب شود. تابه را روي حرارت قرار دهيد و يك لايه مواد را روي آن بريزيد. برخلاف كوكو نيازي نيست كه ضخامت مواد‌تان زياد باشد (در حدود يك سانتيمتر)‌ با پشت قاشق سطح آن را هموار كنيد و بگذاريد تا به مدت 4 الي 5 دقيقه يكطرف آن سرخ شده و بعد به آرامي بدون اين كه بشكند آن را بر گردانيد تا طرف ديگر آن هم حرارت ببيند و بپزد. وقتي كاملا مواد مغز‌پخت شد، آن را روي يك تكه فويل تميز برگردانيد و با كمك فويل آن را لوله كنيد. ماست را با مغز گردو، كمي نمك و ادويه مخلوط كنيد. فويل را برداريد و لاي رولت را با قاشق ماست بماليد و دوباره آن را ‌رول كنيد، اما اين‌بار بدون فويل يعني مواظب باشيد فويل را با آن لوله نكنيد. رولت را در ظرف زيبايي قرار دهيد و با كمي ماست چكيده كه در قيف مخصوص شيريني‌پزي ريخته‌ايد روي آن را شكوفه بزنيد و تزئين كنيد.
    فرقی ندارد..
    سقفی بالای سرم باشد یا نه..
    وقتی چهار دیواری دستانت مال من است . . .

مدیر گیگاسیتی
    29,348 امتیاز ، سطح 41
    3.0% فعالیت
    دستاورد ها:
    نماد alexjon
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    گيپا
    188,661
    پس انداز
    980
    سطح
    41
    تشكرها
    1,953

مواد لازم: پيازداغ: 1 پيمانه، تخم‌مرغ: 4 عدد، كره: 1 قاشق، گوجه فرنگي براي تزئين نمك، فلفل و ادويه: مقداري
    املت‌ها از جمله غذاهاي فوري هستند كه علاوه بر مزيت فوري بودن بسيار ارزان، خوشمزه و پرخاصيت نيز مي‌باشند. پاي اصلي تمام املت‌ها تخم‌مرغ است كه با تركيب با مواد ديگري املت را مي‌سازد. نام آن نيز براساس موادي كه به كمك تخم‌مرغ مي‌آيد تزئين مي‌شود.
    طرز تهيه:كره را در تابه بريزيد و پيازداغ را به آن اضافه كنيد. نمك، فلفل و ادويه را به آن افزوده و همه را باهم تفت دهيد. سطح مواد را با پشت قاشق صاف كنيد، بعد تخم‌مرغ‌ها را پس از اين كه شكستيد، بدون اين كه به هم بزنيد، روي پيازداغ بگذاريد تا در سطح املت شما منظره زيبايي ايجاد شود و تخم‌مرغ‌ها درسته بمانند. كمي فرصت دهيد تا تخم‌مرغ‌ها ببندد. املت شما آماده است آن را سرو كنيد.
    فرقی ندارد..

مدیر گیگاسیتی
    29,348 امتیاز ، سطح 41
    3.0% فعالیت
    دستاورد ها:
    نماد alexjon
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    گيپا
    188,661
    پس انداز
    980
    سطح
    41
    تشكرها
    1,953

مواد لازم:سینه مرغ: 200 گرم، پیازداغ: 3 قاشق، تخم‌مرغ: 6 عدد، آرد: 2 قاشق، نمك، فلفل و ادویه: مقداری، روغن سرخ‌كردنی: مقداری.
    طرز تهیه: سینه مرغ را كه از قبل پخته و خرد كرده‌اید در ظرف مناسب با مقدار موادتان بریزید و پیازداغ را به آن افزوده، سپس نمك، فلفل و ادویه را اضافه كنید و آرد را نیز به تدریج بریزید و مواد را خوب مخلوط كنید تا آرد در آن گلوله نشود.
    تخم‌مرغ‌ها را پس از این كه در ظرف دیگری شكستید و از سلامت آن مطمئن شدید به مواد اضافه كرده و همه را خوب با دور تند همزن بزنید تا كاملا پوك و حجیم شود. روغن را در تابه ریخته روی حرارت بگذارید تا داغ شود. سپس مواد را یك‌مرتبه داخل روغن بریزید و چند دقیقه حرارت را بالا نگه دارید تا پف كند، بعد حرارت را ملایم كنید و صبر كنید یك طرف آن سرخ شود، بعد آن را برگردانده سمت دیگر آن را سرخ كنید. این كوكو خیلی زود آماده می‌شود چون تمام مواد آن پخته و آماده است، فقط باید صبر كنید تا تخم‌مرغ بپزد. كوكو را تزئین كرده و سرو نمایید.

فرقی ندارد..

مدیر گیگاسیتی
    29,348 امتیاز ، سطح 41
    3.0% فعالیت
    دستاورد ها:
    نماد alexjon
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    گيپا
    188,661
    پس انداز
    980
    سطح
    41
    تشكرها
    1,953

كوكوی شوید باقلا
    مواد لازم: شوید خرد شده: 100 گرم، باقلا: 200 گرم، پیازداغ: 2 قاشق، تخم‌مرغ: 5 عدد، آرد: 2 قاشق، نمك، فلفل و ادویه: مقداری، روغن سرخ‌كردنی: به میزان لازم
    طرز تهیه: شوید را به همراه باقلا كمی تفت بدهید. بعد پیازداغ را اضافه كنید. آرد را با نمك، فلفل و ادویه به مواد اضافه و همه را خوب مخلوط كنید. تخم‌مرغ‌ها را پس از این كه در ظرفی شكستید به آن اضافه كرده و تمام مواد را با دور تند همزن بزنید تا كاملا پوك و حجیم شود. روغن را در ظرفی ریخته تا داغ شود، سپس مواد را در آن ریخته، كمی سطح آن را هموار كنید و در آن را ببندید و بگذارید تا كاملا پف كند. وقتی یك طرف آن سرخ شد برگردانید تا طرف دیگر آن هم سرخ شود.
    فرقی ندارد..

مدیر گیگاسیتی
    29,348 امتیاز ، سطح 41
    3.0% فعالیت
    دستاورد ها:
    نماد alexjon
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    گيپا
    188,661
    پس انداز
    980
    سطح
    41
    تشكرها
    1,953

مواد لازم:نخود خیس خورده: 200 گرم، پیاز رنده شده: 1 عدد، سیب‌زمینی رنده شده: 1 عدد، تخم‌مرغ:1 عدد، نمك، فلفل و ادویه: مقدار لازم، تخم‌گشنیز سائیده شده: 1 قاشق مرباخوری، نان ساندویچ: 1 عدد، خیارشور متوسط: 2 عدد، گوجه‌فرنگی: 1 عدد، روغن سرخ‌كردنی: مقدار لازم
    طرز تهیه: نخود را كه كاملا خیس خورده دو بار چرخ كنید. سیب‌زمینی و پیاز رنده شده را به آن افزوده و بعد نمك، فلفل و ادویه و تخم‌ گشنیز را نیز اضافه كنید و مواد را مخلوط كنید در پایان تخم‌مرغ را اضافه كنید و آن را كاملا ورز دهید. در رستوران‌ها معمولا این مواد را چرخ كرده و آماده در یخچال دارند و خمیر بهتر می‌شود چون استراحت كافی را داشته و مواد كاملا طعم و عطر ادویه‌ها را به خود می‌گیرد. شما هم اگر در خانه این غذا را آماده می‌كنید بهتر است كمی آن را استراحت دهید تا توپی شكل شود. اگر قالب دارید كه آن را در قالب گذاشته و در روغن سرخ كنید و اگر هم قالب ندارید در دست به آن فرم یك دایره بدهید و سپس آن را در روغن فراوان سرخ كنید. دو طرف فلافل را كه خوب سرخ كردید. پهلوی نان ساندویچ را چاك داده خمیرهای اضافی آن را خارج كنید و كمی سس داخل آن بمالید و بسته به دلخواه چند عدد فلافل را در داخل آن قرار دهید. سپس روی آن گوجه خلال شده و خیارشور خلال شده را قرار داده آن را داخل پوشش مناسبی گذاشته و سرو كنید
    فرقی ندارد..

مدیر گیگاسیتی
    29,348 امتیاز ، سطح 41
    3.0% فعالیت
    دستاورد ها:
    نماد alexjon
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    گيپا
    188,661
    پس انداز
    980
    سطح
    41
    تشكرها
    1,953

مواد لازم: میگوی پاك شده: 200 گرم، روغن سرخ‌كردنی: 100 گرم، سوسیس خرد شده: 100 گرم، پنیر ورقه‌ای: 3 ورق، نان ساندویچ: 1 عدد، نمك، فلفل و ادویه: به میزان لازم، سس مایونز: مقداری
    طرز تهیه: میگوهای پاك شده را به مدت 3 دقیقه در آبجوش انداخته و بجوشانید. بعد آن را در توری ریخته تا آب آن برود. سپس آن را با كمی نمك، ادویه و زعفران حل شده آغشته كنید. روغن را در ظرفی روی حرارت گذاشته تا داغ شود سپس میگوها را در روغن انداخته تا سرخ شود. داخل نان را خالی كرده و داخل آن را به كره آغشته كنید و لحظه‌ای در فر بگذارید تا كره ذوب شود و به خورد نان برود. حالا از مواد آماده شده‌تان (میگو سرخ شده، سوسیس خرد شده و سرخ شده)‌ داخل نان بگذارید و در نهایت پنیر ورقه‌ای را روی آن قرار داده و در فر 350 درجه یا در توستر بگذارید تا پنیر آب شود.
    فرقی ندارد..

مدیر گیگاسیتی
    29,348 امتیاز ، سطح 41
    3.0% فعالیت
    دستاورد ها:
    نماد alexjon
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    گيپا
    188,661
    پس انداز
    980
    سطح
    41
    تشكرها
    1,953

اسنك قارچ و پیاز
    مواد لازم: نان تست: 2 قطعه، پنیر پیتزا: 2 ورقه یا 2 قاشق، قارچ خرد شده: 150 گرم، پیاز سرخ شده: 2 قاشق، كره: 50 گرم، آبلیمو: 1 قاشق، آویشن، نمك و فلفل: مقداری
    طرز تهیه: قارچ را در كره تفت بدهید و كمی نمك و آبلیمو به آن اضافه كنید. حالا پیاز داغ را با ادویه و آویشن مخلوط كرده و كمی آن را تفت بدهید. حالا یك ورقه (با یك قاشق پنیر پیتزای رنده شده)‌ روی قطعه اول نان تست بریزید و بعد از مواد قارچ و پیاز سطح نان را پوشش دهید. ورقه دوم پنیر را روی مواد گذاشته و نان بعدی را روی آن قرار دهید. حالا آن را به مدت 5 دقیقه در فر 400 درجه و از قبل گرم شده قرار دهید تا پنیر آب شود و مواد به هم بچسبد. اسنك قارچ شما آماده است آن را سرو كنید.
    فرقی ندارد..

8. کاربرانی که برای این مطلب مفید از alexjon تشکر کرده اند:

مدیر گیگاسیتی
    29,348 امتیاز ، سطح 41
    3.0% فعالیت
    دستاورد ها:
    نماد alexjon
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    گيپا
    188,661
    پس انداز
    980
    سطح
    41
    تشكرها
    1,953

لازانیا
    مواد لازم: لازانیا: 1 بسته، قارچ سرخ شده: 200 گرم، گوشت چرخ شده و سرخ شده: 200 گرم، پیاز داغ: 3 قاشق، رب گوجه فرنگی: 2 قاشق، پنیر پیتزا: 200 گرم، روغن: 50 گرم، نمك، فلفل و ادویه: مقداری.
    طرز تهیه: لازانیا را در آبجوش ریخته تا نرم شود. سپس آنرا آبكش كنید. در كف ظرف پیركس كمی روغن بریزید و آن را چرب كنید. یك لایه لازانیا كف ظرف بچینید. روی لازانیا قارچ سرخ شده را بریزید. یك لایه پنیر پیتزای رنده شده هم بریزید. مجدد یك لایه لازانیای آبكش شده بچینید و روی آن یك لایه گوشت و پیازداغ بریزید و سطح آن را كمی هموار كنید و یك لایه پنیر رنده شده روی آن بریزید. در آخر باز لازانیا بگذارید و روی لایه آخر لازانیا هم پنیر رنده شده بپاشید. ظرف را به مدت 10 دقیقه در فر 350 درجه در طبقه وسط طبخ كنید. همه مواد پخته است در حدی باید در فر باشد كه پنیر آب شود
    فرقی ندارد..

مدیر گیگاسیتی
    29,348 امتیاز ، سطح 41
    3.0% فعالیت
    دستاورد ها:
    نماد alexjon
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    گيپا
    188,661
    پس انداز
    980
    سطح
    41
    تشكرها
    1,953

آگهی تبلیغات
    یه غذایی که خودم وقتی بیرون باشم بیام خونه طبق معمول فقط خودم باشم با در و دیوار می پزم رو براتون می گم نمی دونم اسم داره یا غذا حساب میشه یا نه
    می رم مرغ یا گوشت یا هر چیز دیگه ایی که گیرم اومد رو نگینی خرد می کنم بعد سیب زمین هم همین بلا سرش میاد الان 5 دقیقه گذشته همه رو با هم توی روغن داغ می ریزیم بعد تا جایی که میشه حرارت رو زیاد می کنم بعد می رم لباسامو عوض می کنم و صورتمو می شورم میام غذا آماده خوردنه نه قبلش هر چی ادویه گیرم بیاد می ریزم توش تا قابل خودن شه بعد غذا آماد خوردنه میشنم می خورم بعدش دیگه به من ربطی نداره چون خوابم مامان میاد تمیز می کنه مهم اینه که من سیر شدم
    اصلا هم تکراری نمیشه چون گاهی خام میشه گاهی می سوزه دیگه یه بلایی سرش میاد
    فرقی ندارد..

+ پاسخ به مبحث
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

بازدید کنندگانی که از طریق جستجو کلمات ذیل به انجمنهای گیگاپارس آمده اند:

غذای سریع

غدا سريع

آشپزی با توستر

غذاهای سریع

طرز تهیه غذاهای ساده و سریع

غذاهايي كه سريع آماده مي شوند

غذاهایی که سریع آماده می شوند

پخت غذای سریع

غذا سریع

اشپزی با توستر

غذا با نون

آشپزی با تستر

آشپزی با آون توستر

غذای ساده و سریع

پخت غذاهای سریع

غذاهایی که سریع اماده میشوند

غذای سریع با مرغ

پخت غذا در توستر

پخت غذا با توستر

غذاهایی که سریع آماده میشوند

آشپزی با اون توستر

طرز تهیه غذاهای سریع

تهيه غذاي ساده و سريع

تهیه غذا با توسترغذا در توستر
SEO Blog

اطلاعات این مبحث

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 3 کاربر در حال دیدن این مبحث می باشند، (0کاربر عضو و 3 کاربر مهمان)

تگهای این مبحث

قانون های ارسال نوشته