+ پاسخ به مبحث
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج 21 تا 29 از 29

مبحث: مجسمه سازي دراسلام حرامه

مدیر انجمن سینما
    20,227 امتیاز ، سطح 34
    53% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 523
    17.0% فعالیت
    دستاورد ها:
    SocialYour first GroupRecommendation Second ClassCreated Album picturesVeteran
    نماد king magic
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    گيپا
    41,060
    پس انداز
    980
    سطح
    34
    تشكرها
    1,391
    1,170 بار در 635 پست از اين كاربر تشكر شده

به نظر شما این پست مفید است؟ بله | خیر

آگهی تبلیغات (برای حمایت از گیگاپارس)
    نقل قول نویسنده persian king مشاهده پست
    چون فرهنگمونه باید بهش افتخار کنیم اگه نکنیم جای سواله و ایران دوران جهل و نادانی نداشته مگر بعد از حمله ی اعراب
    ببین دوست خوب کل حرف من اینه: نژاد پرستی بدترین و زشت ترین کار می تونه باشه تعصب داشتن زیادی هم همون نژاد پرستیه. اسلام رو نباید بخاطر عربی بودنش کنار گذاشت من الان کار دارم بعدا میام بقیش رو میگم
    >>>>توجه:زدن دکمهتشکربه سلامتی شما آسیب نمیرساند!بلکه باعث دلگرمی ما میشود<<<<
    ◘◘◘
    گرگ اجل یکایک ازین گله می‌برد
    وین گله را ببین که چه آسوده می‌چرد!
    ◘◘◘
    درد من تنهایی نیست؛ بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت، بی‏عرضگی را صبر، و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خداوند می‏نامند(گاندی)
    You never know what you got till it's gone

كاربر تازه وارد
    947 امتیاز ، سطح 6
    99% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 3
    0% فعالیت
    دستاورد ها:
    Social1 year registered500 Experience Points
    نماد بابک خرمدین
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    گيپا
    2,421
    پس انداز
    0
    سطح
    6
    تشكرها
    11
    30 بار در 13 پست از اين كاربر تشكر شده

درودبرهمه؛
    تاالان ترجیح دادم ساکت بمونم وببینم نظرات دیگردوستان چیه.خب من فقط میخوام چندتاسوال اینجامطرح کنم,سوالاتی که ازخوندن نظرات دیگران مخصوصا خانم سارا برام پیش اومده.
    خانم سارا,متاسفانه بایدبگم بیشترحرفاتون بدون مدرک,منطق,ادب و سرشارازاحساسات شخصی شمابودکه گمون میکنید "حقیقت وواقعیت" هستند.نمیدونم چطورجرات میکنیددیگران رو هم مثل خودتون فرض کنیدوبگید "ما نادون ترین آدمای روی زمین هستیم!!".شما که به قول خودتون "هیچی" نیستید,چطورمیخواید "هم در دنیا وهم آخرت" پیشرفت کنید؟
    درموردکاهنان,هرچی که خواستیدگفتیدونمیدونم چطوروازکجادیدیدکه "شیکم گنده ای" داشتند؟؟! فرعون؟؟؟اون هم درایران؟!ازاونجایی که متوجه شدم مطالعه ی چندانی نداریدمیخوام به عنوان یک دوست دلسوز یه اطلاعات عمومی کوچولوبهتون بدم,ببینید,فرعون نام پادشاهان مصرباستان بوده نه ایران,به شاهان ایران ساسانی خسرو گفته میشد,مثل قیصرها درروم,یا خاقان های چین,یا سلطان های عثمانی و یا خلفای عرب.
    وامیدوارم منظورتون ازاون فرعون "یزدگردسوم" نبوده باشه,چون تااونجایی که کتب تاریخی وشاهنامه رو داریم,متوجه میشیم که یزدگردیکی از میهن پرست ترین پادشاهان ایران بودومن حتما درپست بعدی درمورداین پادشاه "مظلوم" برای دوستان خواهم نوشت.گناه یزدگردچی بود؟اینکه دربرابراعراب ایستادگی کرد؟اینکه نمیخواست ایران به دست اعراب بیفته؟شایدیزدگردیه چیزایی درمورداعراب میدونست,شایدمیدونست بعدازتسلط اعراب چه بلاهایی سرمردم میاد.شایدمیدونست اعراب پس ازفتح خراسان,شصت هزار زن ودخترپاکدامن ایرانی را پس ازکشتارمردانشان,به اسارت گرفته وآنهارابرای فاحشگی به سمت مکه ومدینه میبرند و درراه هرشب نوبت به نوبت درخیمه های خود تا صبح بازنان ودختران معصوم ایرانی......و موقع سپیده دم یکی ازهمین اعراب بانگ برآورد:"حی علی الفلاح"بشتاب برای کارنیک!!!شایدمیدونست پس ازفتح شهراستخرتوسط عمر,چهارهزارتن سربریده میشوند و ازخونهایشان آسیابی به حرکت درخواهدآمدوآنگاه به زنان آن شهرتجاوزخواهدشد,شایدمیدون ت پس فتح تیسفون و غارت کاخ کسری,فرش جواهرنشان بهارستان به تاراج میرودوتکه تکه میشودوهرتکه نصیب کسی میشودوتکه ای هم نصیب "علی" چهارمین خلیفه اعراب میشودتاآن را دوازده هزاردرهم بفروشدوبه زخم زندگی بزند....
    بله,درسته که کاهنان مردم را به نام دین درتنگنا قرارمیدادندوآن هم به خاطر واردشدن دین درسیاست بود,ولی چرا دزدی ها واعمال ملاهای شیعه رانادیده گرفتید,"شیکم های گنده ی" آنهاراکه راحت تر میتونیدببینید!!
    زنگوله جان,شماازپاچه خواری ایرانیان گفتید,بهتره کمی به خودتون زحمت بدیدوبا مطالعه متوجه بشید که این خصلت ناپسند,ازچه زمانی وبه چه دلیلی درایرانیان به وجودآمد.(گفتندکه بیمار واگر خوار و زبونید/از گور امامزاده در یاری بجویید!!)
    دوستان عزیز,بیاید اول خودمون رو بشناسیم وبدونیم که کی بودیم وبعدقضاوت کنیم.(گذشته,چراغ راه آینده ماخواهدبود)سپاس.
    مرگا به من که با پرطاووس عالمی/یک موی گربه وطنم را عوض کنم

مدیر انجمن انیمیشن و کارتون
    11,543 امتیاز ، سطح 25
    77% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 207
    14.0% فعالیت
    دستاورد ها:
    SocialCreated Album picturesVeteranTagger First ClassOverdrive
    نماد zangoleh
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    گيپا
    76,624
    پس انداز
    0
    سطح
    25
    تشكرها
    348
    508 بار در 249 پست از اين كاربر تشكر شده

شایدمیدونست اعراب پس ازفتح خراسان,شصت هزار زن ودخترپاکدامن ایرانی را پس ازکشتارمردانشان,به اسارت گرفته وآنهارابرای فاحشگی به سمت مکه ومدینه میبرند و درراه هرشب نوبت به نوبت درخیمه های خود تا صبح بازنان ودختران معصوم ایرانی......و موقع سپیده دم یکی ازهمین اعراب بانگ برآورد:"حی علی الفلاح"بشتاب برای کارنیک!!!شایدمیدونست پس ازفتح شهراستخرتوسط عمر,چهارهزارتن سربریده میشوند و ازخونهایشان آسیابی به حرکت درخواهدآمدوآنگاه به زنان آن شهرتجاوزخواهدشد,شایدمیدون �ت پس فتح تیسفون و غارت کاخ کسری,فرش جواهرنشان بهارستان به تاراج میرودوتکه تکه میشودوهرتکه نصیب کسی میشودوتکه ای هم نصیب "علی" چهارمین خلیفه اعراب میشودتاآن را دوازده هزاردرهم بفروشدوبه زخم زندگی بزند....
    من فکر می کنم شما بدون دلیل این حرفارو می زنید
    امکان نداره یه همچین ظلمی آثار زیادی به دنبال نداشته باشه
    چون چیزی که میگی از کارای اشرف افغانو حمله مغول بدتر بوده
    من نمیدونم این ظلما که میگی بعد جنگ زنجیر بوده یا پل یا نهاوند و یا بقیه جنگها
    تااونجایی که کتب تاریخی وشاهنامه رو داریم,متوجه میشیم که یزدگردیکی از میهن پرست ترین پادشاهان ایران بودومن حتما درپست بعدی درمورداین پادشاه "مظلوم" برای دوستان خواهم نوشت.گناه یزدگردچی بود؟اینکه دربرابراعراب ایستادگی کرد؟اینکه نمیخواست ایران به دست اعراب بیفته؟
    وقتی نویسنده شاهنامه مسلمانه و شیعه چطوری میتونسته از خوبیه یزدگرد و ضد اسلام بگه
    پس از کدوم منابع دراوردی که مسلمانها همچین کارایی کردن بگو منم برم بخونم
    زنگوله جان,شماازپاچه خواری ایرانیان گفتید,بهتره کمی به خودتون زحمت بدیدوبا مطالعه متوجه بشید که این خصلت ناپسند,ازچه زمانی وبه چه دلیلی درایرانیان به وجودآمد.(گفتندکه بیمار واگر خوار و زبونید/از گور امامزاده در یاری بجویید!!)
    پاچه خواری تو ایرانیا از خیلی قبل تر هم بوده خیلی از پادشاهایی که سنگشو به سینه میزنی
    اطلاعات ما راجع به اونا از کتابای قدیمیه که همش بیخودی ازشون تعریف کردن
    پس واقعا نمی تونیم بگیم فلان پادشاه خوب بوده اونم پادشاهی که نمی دونن زمانه حکومتش
    500 سال یا پنج هزار سال قبل از میلاد بوده ولی میدونن پادشاه خوبی بوده
    دوستان عزیز,بیاید اول خودمون رو بشناسیم وبدونیم که کی بودیم وبعدقضاوت کنیم.(گذشته,چراغ راه آینده ماخواهدبود)
    نمی دونم چطوری می خوای از رویدادهای گذشته خودتو بشناسی اونا که در گذشته بودن ما نبودیم
    و حتی مثل ما فکر نمی کردن (نگاه کردن به گذشته با تعصب و به صورت افراطی مارو از آینده غافل می کنه)
    اخرین ویرایش توسط zangoleh : 25-06-2011 at 04:29 PM

به سرنوشت بگویید
    اسباب بازی هایت بی جان نیستند
    آدمند،میشکنند...
    آرامتر...

كاربر تازه وارد
    947 امتیاز ، سطح 6
    0% فعالیت
    دستاورد ها:
    نماد بابک خرمدین
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    گيپا
    2,421
    پس انداز
    0
    سطح
    6
    تشكرها
    11

درودبرهمه؛
    زنگوله جان دوست عزیز,هیچکدام ازحرفای من بدون دلیل وسند ومدرک نیست.باورکن جنایات اعراب درایران ازحمله ی مغول هم بدتربوده.ازکجامیدونیدکه این جنایات آثاری بدنبال نداشته؟سوزاندن کتابخانه ها,کشتن موبدان وبزرگان ودانشمندان,مجبورکردن مردم به تکلم به زبان عربی و..... و درمقابل شورشهای ایرانیان وافرادی مثل بابک,مازیار,ابن مقنه,سنباد,ابومسلم و....دربرابرظلم اعراب.
    اینکه فردوسی مسلمان بوده دلیل نمیشه که ازحقایق چشم پوشی کنه.میتونی بری شاهنامه روبخونی تامتوجه بشی.این کتابها هم میتونه به شماکمک کنه:تاریخ طبری,فتوح البلدان بلاذری,ناسخ التواریخ,مروج الذهب ابن مسعودی,تاریخ بیهقی,فارسنامه بلخی,تاریخ ابن خلدون و.... من چون رشته م تاریخ هست تقریبا تمامی این کتابهارودارم وخوندم.
    اون کتابهای قدیمی وبیخودی که میگی رو مورخان یونانی و رومی نوشتند.ببین,همیشه ملت مغلوب دید خوبی نسبت به فاتح کشورش نداره.یکی ازافرادهمین ملت مغلوب یونان,شخصی به نام هرودوت هست که به پدرتاریخ نگاری شهرت داره وکتابی ده جلدی به نام تورایف نوشته که هشت جلداون درموردایران ویونان هست.هرودوت 1400سال پیش زندگی میکرد.خب این یعنی چی؟یعنی ما هرچه ازخوبی پادشاهان ایران میگیم نه ازکتابهای خودی,بلکه اززبان بیگانگان ودشمنان بوده.(بهترآن باشدکه سر دلبران/گفته آید در حدیث دیگران)البته خودمون هم کتابهایی داشتیم که متاسفانه همه اونها رو به دستورعمربن خطاب به آتش کشیدند.مورخان باستان مثل هرودوت,گزنفون,کتزیاس,دیودو سیسیلی,پلوتارک و مورخان معاصر مثل ویل دورانت,گوبی نو,هرگل و...وقتی اخلاق وصفات ایران رو شرح دادند(تاقبل ازاسلام)به هیچ عنوان نگفته اند که ایرانیان مردمی چاپلوس بودند.

20,940 امتیاز ، سطح 35
    16% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,010
    0% فعالیت
    دستاورد ها:
    جایزه ها:
    Community Award
    نماد sara.NET
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    گيپا
    291,439
    پس انداز
    0
    سطح
    35
    تشكرها
    1,854
    1,844 بار در 876 پست از اين كاربر تشكر شده

نقل قول نویسنده بابک خرمدین مشاهده پست
    درودبرهمه؛
    تاالان ترجیح دادم ساکت بمونم وببینم نظرات دیگردوستان چیه.خب من فقط میخوام چندتاسوال اینجامطرح کنم,سوالاتی که ازخوندن نظرات دیگران مخصوصا خانم سارا برام پیش اومده.
    خانم سارا,متاسفانه بایدبگم بیشترحرفاتون بدون مدرک,منطق,ادب و سرشارازاحساسات شخصی شمابودکه گمون میکنید "حقیقت وواقعیت" هستند.نمیدونم چطورجرات میکنیددیگران رو هم مثل خودتون فرض کنیدوبگید "ما نادون ترین آدمای روی زمین هستیم!!".شما که به قول خودتون "هیچی" نیستید,چطورمیخواید "هم در دنیا وهم آخرت" پیشرفت کنید؟
    درموردکاهنان,هرچی که خواستیدگفتیدونمیدونم چطوروازکجادیدیدکه "شیکم گنده ای" داشتند؟؟! فرعون؟؟؟اون هم درایران؟!ازاونجایی که متوجه شدم مطالعه ی چندانی نداریدمیخوام به عنوان یک دوست دلسوز یه اطلاعات عمومی کوچولوبهتون بدم,ببینید,فرعون نام پادشاهان مصرباستان بوده نه ایران,به شاهان ایران ساسانی خسرو گفته میشد,مثل قیصرها درروم,یا خاقان های چین,یا سلطان های عثمانی و یا خلفای عرب.
    وامیدوارم منظورتون ازاون فرعون "یزدگردسوم" نبوده باشه,چون تااونجایی که کتب تاریخی وشاهنامه رو داریم,متوجه میشیم که یزدگردیکی از میهن پرست ترین پادشاهان ایران بودومن حتما درپست بعدی درمورداین پادشاه "مظلوم" برای دوستان خواهم نوشت.گناه یزدگردچی بود؟اینکه دربرابراعراب ایستادگی کرد؟اینکه نمیخواست ایران به دست اعراب بیفته؟شایدیزدگردیه چیزایی درمورداعراب میدونست,شایدمیدونست بعدازتسلط اعراب چه بلاهایی سرمردم میاد.شایدمیدونست اعراب پس ازفتح خراسان,شصت هزار زن ودخترپاکدامن ایرانی را پس ازکشتارمردانشان,به اسارت گرفته وآنهارابرای فاحشگی به سمت مکه ومدینه میبرند و درراه هرشب نوبت به نوبت درخیمه های خود تا صبح بازنان ودختران معصوم ایرانی......و موقع سپیده دم یکی ازهمین اعراب بانگ برآورد:"حی علی الفلاح"بشتاب برای کارنیک!!!شایدمیدونست پس ازفتح شهراستخرتوسط عمر,چهارهزارتن سربریده میشوند و ازخونهایشان آسیابی به حرکت درخواهدآمدوآنگاه به زنان آن شهرتجاوزخواهدشد,شایدمیدون ت پس فتح تیسفون و غارت کاخ کسری,فرش جواهرنشان بهارستان به تاراج میرودوتکه تکه میشودوهرتکه نصیب کسی میشودوتکه ای هم نصیب "علی" چهارمین خلیفه اعراب میشودتاآن را دوازده هزاردرهم بفروشدوبه زخم زندگی بزند....
    بله,درسته که کاهنان مردم را به نام دین درتنگنا قرارمیدادندوآن هم به خاطر واردشدن دین درسیاست بود,ولی چرا دزدی ها واعمال ملاهای شیعه رانادیده گرفتید,"شیکم های گنده ی" آنهاراکه راحت تر میتونیدببینید!!
    دوستان عزیز,بیاید اول خودمون رو بشناسیم وبدونیم که کی بودیم وبعدقضاوت کنیم.(گذشته,چراغ راه آینده ماخواهدبود)سپاس.
    سلام
    شما خوبيد؟
    اصلا فهميدين بحث سر چيه؟
    شما شايد مطالعاتتون زياده كه اينطوري صحبت ميكنيد ، به هر حال بذاريد آدمايي كه مث من كمتر اهل مطالعه هستند يه توضيح بدن كه شما بهتر متوجه بشيد كه يه بچه ي دبستاني و كمتر از اون هم ، از مصري بودن فراعنه مطلع هست! (منم نه از تمسخر كلامتون ، كه از صداقتش ممنونم)
    به هر حال ، بحث سر اين بود كه كمي از جزئي نگري كه خيلي از ماها بهش دچار و گرفتاريم ، فاصله بگيريم
    تكرار تاريخ هدف من بود ، و ابداً با ايران باستان و يزدگرد كه نميدونم چطوري وارد بحث ما شد و از كجاي حرفاي من يهو سر درآورد ، كاري نداشتم!
    و اما يه ايراد به شما و امثالهم : لطفا بياييد بالاتر ، شما از اون پايين داريد چيو نگاه ميكنيد؟
    گربه اي كه يه زمان شير بوده و حالا ديگه جز توهمي ازش چيزي نمونده
    درسته بي ريشه و بي اصل و نسب بودن يه عيب خيلي بزرگه ، ولي بي ريشه موندن ازون زشت تره
    و ما الان بي ريشه هايي هستيم كه نه فرهنگ درستي داريم و نه دقيقا به فكر اصلاح خودمونيم . جز به گذشته اي كه هزاران سال پيش تموم شده ، فخر واهي ميورزيم ،ولي ميتونيم بگيم امروز چي داريم؟
    ما هيچي نميدونيم ، چون توي قيد بند چيزاي كوچيكي مثل مليت كه تنها با جابجايي در مكان تولد به وجود مياد ، گير افتاديم
    و اين در حاليه كه عليرغم اينكه احساس مسلمان بودنم به احساس ايراني بودنمون اضافه شده ، هيچ كدوم ازونا نيستيم
    چند هزار سطر تاريخ خونديم و چند صد سطرشو حفظيم و خوشحاليم ، ولي نميدونيم برخورد درست چيه؟
    مدام ميگيم فلان بزرگي اينو گفت و اون كارو كرد ولي ما فقط گوينده باقي مونديم ، مث همون طوطي بي هنر كه وقتي بچه بوديم ، بزرگترا قصه شو برامون ميگفتن
    و حالا حرفاي من كه هيچ ربطي به يزدگرد نداشت ! :
    هدف من به چالش كشيدن اديان دروغيني بود كه همچنان تاريخ تكرارشو ميبينه و باز هم آدما تو هر تكرار ، فريب ميخورن
    يه زمان قبل از اسلام ، مسيحيت به انحراف كشيده ميشه و كليسا پيروانشو كه سر از حقيقت درآوردن ، با اين برچسب كه جادوگره يا كافره ، به آتيش ميكشه يا سلاخي ميكنه
    هزاران فرقه تو دنيا وجود داره و هر كدوم ميليونها پيرو دارن ، و اين در حاليه كه حتي يكي شون درست نيست
    همش يه جور بساط واسه شهوت ، قدرت و پول پرستيه
    باز هم ميگم ، ما نادون ترين آدماي كره ي زمينيم ، چون هيچي نميدونيم ....
    جهان پهنه ي وسيع بزرگترين افكاره ،و اما ما جانشين هاي بي لياقتي شديم واسه خدايي كه هرگز نخواستيم ببينيم، شايد منظورم فقط همين بود و بازم شما نفهميد چي ميگم ،و موضع گيري تون حتي خودتونو هم ناراحت كنه ، اما اگه توضيح بخواين ، من بازم ميام
    عهد و پیمان تو با ما و وفا با دگران ... ساده دل من که قسم های تو باور کردم ...
    به خدا کافـــر اگر بود به رحم آمده بود ... زان همه ناله که من پیش تو کافـــر کردم

كاربر منتخب اين دوره ... در دست ِ بررسی !

===============
    ==========================
    اگه ميخواي دوباره مث قديما شوخي كني ، شيطنت كني ، شلوغ كني ، بيا اينجا
    و يه طوري اسپم بده كه هيتلر نشيم

مدیر انجمن انیمیشن و کارتون
    11,543 امتیاز ، سطح 25
    77% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 207
    14.0% فعالیت
    دستاورد ها:
    نماد zangoleh
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    گيپا
    76,624
    پس انداز
    0
    سطح
    25
    تشكرها
    348
    508 بار در 249 پست از اين كاربر تشكر شده

نقل قول نویسنده بابک خرمدین مشاهده پست
    درودبرهمه؛
    زنگوله جان دوست عزیز,هیچکدام ازحرفای من بدون دلیل وسند ومدرک نیست.باورکن جنایات اعراب درایران ازحمله ی مغول هم بدتربوده.ازکجامیدونیدکه این جنایات آثاری بدنبال نداشته؟سوزاندن کتابخانه ها,کشتن موبدان وبزرگان ودانشمندان,مجبورکردن مردم به تکلم به زبان عربی و..... و درمقابل شورشهای ایرانیان وافرادی مثل بابک,مازیار,ابن مقنه,سنباد,ابومسلم و....دربرابرظلم اعراب.
    اینکه فردوسی مسلمان بوده دلیل نمیشه که ازحقایق چشم پوشی کنه.میتونی بری شاهنامه روبخونی تامتوجه بشی.این کتابها هم میتونه به شماکمک کنه:تاریخ طبری,فتوح البلدان بلاذری,ناسخ التواریخ,مروج الذهب ابن مسعودی,تاریخ بیهقی,فارسنامه بلخی,تاریخ ابن خلدون و.... من چون رشته م تاریخ هست تقریبا تمامی این کتابهارودارم وخوندم.
    اون کتابهای قدیمی وبیخودی که میگی رو مورخان یونانی و رومی نوشتند.ببین,همیشه ملت مغلوب دید خوبی نسبت به فاتح کشورش نداره.یکی ازافرادهمین ملت مغلوب یونان,شخصی به نام هرودوت هست که به پدرتاریخ نگاری شهرت داره وکتابی ده جلدی به نام تورایف نوشته که هشت جلداون درموردایران ویونان هست.هرودوت 1400سال پیش زندگی میکرد.خب این یعنی چی؟یعنی ما هرچه ازخوبی پادشاهان ایران میگیم نه ازکتابهای خودی,بلکه اززبان بیگانگان ودشمنان بوده.(بهترآن باشدکه سر دلبران/گفته آید در حدیث دیگران)البته خودمون هم کتابهایی داشتیم که متاسفانه همه اونها رو به دستورعمربن خطاب به آتش کشیدند.مورخان باستان مثل هرودوت,گزنفون,کتزیاس,دیودو سیسیلی,پلوتارک و مورخان معاصر مثل ویل دورانت,گوبی نو,هرگل و...وقتی اخلاق وصفات ایران رو شرح دادند(تاقبل ازاسلام)به هیچ عنوان نگفته اند که ایرانیان مردمی چاپلوس بودند.
    بهتر به جای نام بردن کتابای زیاد که من فرصت خوندنشون رو ندارم به صفحه ای که حرفتو اثبات می کنه اشاره کنی
    در ضمن ابو مسلم از طرفدارن بنی عباس بوده که بر ضد بنی امیه قیام کرد کتابای یونانی و رومی قدیمی همشون
    از ایرانیا خوب نمی گن تو کتاب هرودوت و کتابای دیگه هم هست که از ایرانیا بد گفتن
    شصت هزار زن ودخترپاکدامن ایرانی را پس ازکشتارمردانشان,به اسارت گرفته وآنهارابرای فاحشگی به سمت مکه ومدینه میبرند و درراه هرشب نوبت به نوبت درخیمه های خود تا صبح بازنان ودختران معصوم ایرانی
    پس ازفتح شهراستخرتوسط عمر,چهارهزارتن سربریده میشوند و ازخونهایشان آسیابی به حرکت درخواهدآمدوآنگاه به زنان آن شهرتجاوزخواهدشد
    ایران در صدر اسلام چهار ملیون نفر جمعیت داشته نسلمونو منقرض کردی رفت
    اگر تو این جنگها انقدر کشته شدن تو جنگ نهاوند که جنگ اصلی بوده چند نفر مردن

به سرنوشت بگویید
    اسباب بازی هایت بی جان نیستند
    آدمند،میشکنند...
    آرامتر...

مدیر انجمن سینما
    20,227 امتیاز ، سطح 34
    53% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 523
    17.0% فعالیت
    دستاورد ها:
    SocialYour first GroupRecommendation Second ClassCreated Album picturesVeteran
    نماد king magic
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    گيپا
    41,060
    پس انداز
    980
    سطح
    34
    تشكرها
    1,391
    1,170 بار در 635 پست از اين كاربر تشكر شده

درود بر همه. درودی به زیبایی نام اهورامزدا ، ایزد یگتا.
    ادامه ی صحبتم رو می گم خوب شد نصفه گفتم و مطالب دوستام رو خوندم و شاهد تعصب نگری شدم. من گفتم:
    کل حرف من اینه: نژاد پرستی بدترین و زشت ترین کار می تونه باشه تعصب داشتن زیادی هم همون نژاد پرستیه. اسلام رو نباید بخاطر عربی بودنش کنار گذاشت و اسلامی که الان میبینین 180 درجه با اسلام واقعی فرق داره یه عده مثلا آدم اومدن و به اسم اسلام حکومتی برپا کردن که هیچ شباهتی به اسلام حقیقی نداره اینقدر افراط و تفریط کردن که بعضی از مردم بهتر بگم همه ی مردم نسبت به این حکومت ها تنفر پیدا کردن و چون اسمش حکومت اسلامی بود اینجا بعضی هاشون از اسلام برگشتن و باید بگم اگه دین مقدس زردشت دست اینا میفتاد باز اینقدر توش افراط و تفریط میکردن که همین کسایی که الان عاشق دین و آیین زردشتن ازش متنفر می شدن و این تنفر رو به نسل بعد منتقل می کردن.
    ببینید دین بعد از زردشت مطمئنا کامل تر از اون بوده این به این معنی نیست که دین زردشتی ناقص بوده نه ، با تغییر شرایط و وضعیت مردم لازم بوده پیامبری دیگه با دینی دیگه بیاد تا بسته به شرایط پیش اومده احکام جدیدی پایه گذاری کند که با اون شرایط سازگار باشه مثل عمل خوئتدثه که چند روز پیش راجع بهش پست دادم . حالا همینطوری دین بعدی مکمل دین قبلی شد و در نهایت به اسلام رسید از اون به بعد خدا صلاح ندیده دیگه دینی بیاد و اسلام رو کامل ترین خونده و اصلا مهم نیست دین ها در کجا پدید اومدن این دیگه خواست و حکمت خداست و ما نباید به این خواست بی احترامی کنیم اگه واقعا خدا رو می پرستیم باید آخرین دینی که فرستاده رو انتخاب کنیم که اگه بعد از اسلام هم دینی راستین بیاد 100% مکمل اسلامه و ما باید اونو بپذیریم (این یه فرضه) پس مواظب باشین این نژادپرستی و تنفر از اعراب که همه ی ایرانیا چه کم چه زیاد دارن نذاره چشماتون رو روی حقیقت ببنده.
    >>>>توجه:زدن دکمهتشکربه سلامتی شما آسیب نمیرساند!بلکه باعث دلگرمی ما میشود<<<<
    ◘◘◘
    گرگ اجل یکایک ازین گله می‌برد
    وین گله را ببین که چه آسوده می‌چرد!
    ◘◘◘
    درد من تنهایی نیست؛ بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت، بی‏عرضگی را صبر، و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خداوند می‏نامند(گاندی)
    You never know what you got till it's gone

كاربر تازه وارد
    947 امتیاز ، سطح 6
    0% فعالیت
    دستاورد ها:
    نماد بابک خرمدین
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    گيپا
    2,421
    پس انداز
    0
    سطح
    6
    تشكرها
    11

درودبرهمه؛
    ساراخانم,به نظرمن شمابایدبیای وهمه چیزو ازبالاببینی,دست بردارازاین جملات ناامیدکننده که ماهیچی نیستیم وبی اصل ونصب وبی ریشه و...... هستیم.
    ببین,این گربه ای که یه زمانی شیربوده,ازهمون اول که شیرنبود,بلکه تونست باخودباوری,تلاش,همبستگی,ره ری مناسب وتکیه برخداوند قدرتمندبشه وفرهنگ وتمدن ماروبسازه و شیر بشه!
    ساراخانم,ماالان بی فرهنگ,بی ریشه یانادان نیستیم,بهتره بگیم ماالان گم شدیم,یعنی ریشه وفرهنگمون روفراموش کردیم.پس ما ریشه وفرهنگ داریم فقط بایدپیداش کنیم.(یاردرخانه و ما گردجهان میگردیم....)
    مافرهنگ والاوباارزشی داریم که باتکیه به اون دوباره هم میتونیم این گربه روشیرکنیم.کافیه نسبت به این فرهنگ شناخت پیداکنیم وراه این شناخت هم یعنی مطالعه گذشته وتاریخ کشورمون,اینکه بدونیم چگونه مردمانی بودیم ودرطول زمان چگونه مردمانی شدیم,اینکه ازاشتباهاتمون درس بگیریم واون رودوباره تکرارنکنیم,اینکه نقاط قوتمون رودوباره بارورکنیم.و اینه که میگیم گذشته چراغ راه آینده ماست.
    شماگفتیدهدفتون به چالش کشیدن ادیان دروغین بوده,ازتون میخوام واضح وروشن بگیدادیان دروغین کدومها هستندودین راستین چیه؟؟
    زنگوله جان,همه کتابهای تاریخی فهرست دارن ومیتونی موضوع مدنظرتو پیداکنی وبخونی,ماننداواخرجلد4وکل جلد5تاریخ طبری که درموردهجوم اعراب به ایران هست.مثلاصفحه1727جلد5تاریخ طبری درموردجنگ قادسیه هست یا 1823همون جلدکه درموردغارت کاخ تیسفون نوشته شده یا صفحه411جلد2فتوح البلدان که درموردکشتارمردم طبرستان گفته یاکشتارمردم استخرکه درکتاب مروج الذهب جلد2صفحه29درموردش توضیح داده,اونی که من نوشتم یکی ازهزاران بود.برواون کتابهایی که گفتم روبخون تامتوجه بشی چی به چیه.چکیده همه اون کتابها کتاب دوقرن سکوت عبدالحسین زرینکوب هست که میتونه بهت کمک کنه.
    درضمن بهتره بدونی بنی عباس طرفدارابومسلم بودنه ابومسلم طرفداربنی عباس,بنی عباس ازقیام ابومسلم علیه حکومت عربی بنی امیه حمایت کردوسپس بایکدیگریک حکومت ایرانی_عربی تشکیل دادندکه درنهایت منجربه تشکیل اولین حکومت مستقل ایرانی یعنی سلسله طاهریان شد و....
    نمیدونم ازکجامیگی ایران درصدراسلام 4میلیون جمعیت داشته ومن اونارو منقرض کردم!!!؟

20,940 امتیاز ، سطح 35
    16% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 1,010
    0% فعالیت
    دستاورد ها:
    جایزه ها:
    Community Award
    نماد sara.NET
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    گيپا
    291,439
    پس انداز
    0
    سطح
    35
    تشكرها
    1,854
    1,844 بار در 876 پست از اين كاربر تشكر شده

آگهی تبلیغات
    اميدوارم ...
    عهد و پیمان تو با ما و وفا با دگران ... ساده دل من که قسم های تو باور کردم ...
    به خدا کافـــر اگر بود به رحم آمده بود ... زان همه ناله که من پیش تو کافـــر کردم

كاربر منتخب اين دوره ... در دست ِ بررسی !

===============
    ==========================
    اگه ميخواي دوباره مث قديما شوخي كني ، شيطنت كني ، شلوغ كني ، بيا اينجا
    و يه طوري اسپم بده كه هيتلر نشيم

+ پاسخ به مبحث
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

بازدید کنندگانی که از طریق جستجو کلمات ذیل به انجمنهای گیگاپارس آمده اند:

مجسمه سازی دراسلام

زشت ترین اد م دردنیا

تاریخچه مجسمه سازی

مجسمه سازی در اسلام

پس انداز در صدر اسلام

نقاشی دراسلام

مجسمه دراسلام

مجسمه سازی ونقاشی دراسلام

درودی به زیبایی اهورامزدا

مجسمه سازی دراسلام

نقاشی دیواری دراسلام

مجسمه سازی بعد از اسلام

جنایات اعراب درصدراسلام

ایا دیدن اناتومی حرامه

مجسمه سازی ایران قبل از اسلام

جایگاه مجسمه سازی در اسلام و ایران

جایگاه نقاشی و مجسمه سازی در صدر اسلام

مجسمه سازی درعربستان قبل از اسلام

جنایات اعراب درایران

جملات خوب کارنیک

وضعیت مجسمه سازی قبل ازاسلام

مجسمه بابک خرمدین

جنایات اعراب پس ازفتح ایران

مجسمه سازی قبل از اسلام

کاخ سازی دراسلام

SEO Blog

اطلاعات این مبحث

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 کاربر در حال دیدن این مبحث می باشند، (0کاربر عضو و 1 کاربر مهمان)

تگهای این مبحث

قانون های ارسال نوشته