+ پاسخ به مبحث
نمایش نتایج 1 تا 1 از 1

مبحث: عاقبت شوهر خسيس!!!!

کاربر ویژه گیگاپارس (VIP)
    31,594 امتیاز ، سطح 43
    39% کامل شده  امتیاز لازم برای سطع بعدی 856
    0% فعالیت
    دستاورد ها:
    SocialVeteranTagger First Class25000 Experience Points1000 Experience Points
    نماد AlOnE G!rl
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    گيپا
    971,344
    پس انداز
    0
    سطح
    43
    تشكرها
    808
    910 بار در 658 پست از اين كاربر تشكر شده

به نظر شما این پست مفید است؟ بله | خیر

پیش فرض عاقبت شوهر خسيس!!!!

آگهی تبلیغات (برای حمایت از گیگاپارس)
    عاقبت شوهر خسيس!!!!

گاهي اوقات اتفاقاتي در اين دنياي همسران مي افتد كه شنيدن ان باعث تعجب مي شود.زني كه پس از چند سال زندگي مشترك از دست شوهر خسيس خود به تنگ امده بود،او را به شدت كتك زد.چندي پيش ساكنان يكي از محله هاي تهران،با شنيدن فريادهاي كمك خواهي مردي كه در همسايگي انها سكونت داشت،به ياري او شتافته و متوجه شدند همسر اين مرد با چوب شوهرش را به باد كتك گرفته و او را به شدت مجروح كرده است.به طوري كه اين مرد از همسايه ها مي خواست تا او را نجات دهند.تا اينكه سرانجام موضوع اين نزاع به يكي از واحدهاي گشت كلانتري اطلاع داده شد و از همين رو،با حضور ماموران در محل حادثه،مرد مجروح به بيمارستاني منتقل و همسرش هم نيز بازداشت شد.مرد هم پس از اينكه از بيمارستان مرخص شد،از همسرش شكايت كرد،زن در بازجويي هاگفت:شوهرم بسيار خسيس است و در طول سالها زندگي مشترك،مشكل هاي زيادي را برايم ايجاد كرده و تنها براي حفظ ابرو،به زندگي با او ادامه دادم.زن در ادامه گفت:بارها تصميم به جدايي از همسرم گرفتم،او علاقه شديدي به جمع اوري پول دارد،براي نمونه وقتي مرا سوار خودروي خود ميكند،تا به ملاقات بستگان برويم كرايه رفت وبرگشت را از خرجي خانه كم ميكند يا اينكه اگر به ندرت كسي به عنوان مهمان به خانه مان بيايد،اگر يك استكان چاي بيشتر براي مهمان بياورم،با من دعوا كرده و مرا عذاب ميدهد و در اين مدت به خاطر فرزندانم او را تحمل كردم.
    به گزارش جام جم انلاين،زن به دادگاه گفت:يك روز پيش از ان اتفاق يكي از بستگان مرا در خيابان ديد وبابت جايزه اي كه همسرم دربانك برنده شده بود به من تبريك گفت،ابتدا باور نكردم،به بانك مراجعه كردم و ديدم پلاكاردي جلوي بانك نصب شده و نام شوهرم هم در ان به چشم ميخورد.شوهرم اين مسئله را به خاطر خساست از من پنهان كرده بود،وقتي او به خانه امد موضوع برنده شدن در بانك رابه او گفتم و كارمان به جر و بحث كشيد.من هم براي لحظه اي كنترل خود را از دست دادم و با چوب او را كتك زدم تا اين مرد خسيس را ادب كنم.
    خدا را دوست دارم ، به خاطر اينکه ، مي گذارد دوستش داشته باشم ، وقتي مي دانم لياقت آنرا ندارم

2. کاربرانی که برای این مطلب مفید از AlOnE G!rl تشکر کرده اند:

+ پاسخ به مبحث

بازدید کنندگانی که از طریق جستجو کلمات ذیل به انجمنهای گیگاپارس آمده اند:

عاقبت شوهر خسیس

داستان گایش

داستان عاقبت شوهر خسیسداستان شوهر خسیسشوهر خسیسداستانهای گایشداستان گايشعاقبت داشتن شوهر خسیسعاقبت شوهر خسيسداستان های گایشعاقبت داشتن شوهر خسيس 1داستان سکسی شوهر خسیسعاقبت شوهرخسیسداستان سکسی عاقبت شوهر خسیسداستان كايششوهرخسیسعاقبت داشتن شوهر خسيس گایش داستانداستان عاقبت شوهر خسيسعاقبت شوهرخسيسداستانهاي گايشداستان سکسی عاقبت داشتن شوهر خسیسعاقبت شوهر خسيس منشوهرخسيسگایش
SEO Blog

اطلاعات این مبحث

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 کاربر در حال دیدن این مبحث می باشند، (0کاربر عضو و 1 کاربر مهمان)

تگهای این مبحث

قانون های ارسال نوشته